Книжковий дарунок Василя Горбатюка для бібліотеки К-ПНУ

26 травня Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка відвідав Василь Іванович Горбатюк – український письменник, член Національної спілки письменників України, автор збірок «Ясен-дерево», «Золоті кораблі», «Бігли коні», «Де починається Гольфстрім», «Ласощі для білочки», «Хто перший», «Тенета 30-х», «Безголов’я», роману «Кручі», документальних книг «За тебе, свята Україно» (у співавторстві), «З-під трави забуття», «Ще настане ваша пора».

Василь Іванович подарував університетській бібліотеці дві цінні книги зі своїм автографом – збірники «Годованець М. Я – кремінь!», збірник поезії М. Чирського «Емаль». Зазначені книги будуть цінним надбанням теперішньому та прийдешнім поколінням викладачів і студентів вишу.

Дирекція бібліотеки висловлює щиру вдячність Василю Івановичу за особистий внесок у розвиток фонду бібліотеки.

За інформацією бібліотеки К-ПНУ