Високі досягнення К-ПНУ в XVI Літній універсіаді України з легкої атлетики

28-30 травня в м. Івано-Франківськ проходила XVI Літня універсіада України з легкої атлетики. На стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу змагалося 44 команди закладів вищої освіти, серед яких студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, які в підсумковому заліку вибороли почесне 4 місце, здобувши 609 балів.

З-поміж студентів-спортсменів, які стали чемпіонами та призерами впродовж двох днів змагань:

Марія Ященко, яка здобула перемогу в стрибках із жердиною з результатом 4.00 метри;

Олег Миронець, який став чемпіоном з бігу на 800 метрів із результатом 1:51.10 та бронзовим призером з бігу на 400 метрів із результатом 48.53;

Наталія Пироженко-Чорномаз, яка здобула перемогу з бігу на 400 метрів із результатом 54.97;

Богдан Чорномаз, який став чемпіоном з бігу на 110 метрів із бар’єрами із результатом 14.47;

Атаманюк Андрій, який став срібним призером із бігу на 5000 метрів із результатом 15:01.35 та бронзовим призером із бігу на 3000 метрів із перешкодами з результатом 9: 24.

Підготували спортсменів до змагань заслужений тренер України Василь Ліщук та тренер Олег Вергуш.

Вітаємо спортсменів К-ПНУ з гарним виступом на XVI Літній універсіаді України з легкої атлетики і бажаємо подальших перемог!