День: 15.09.2021

Магістрант педагогічного факультету Дмитро Коптєв отримав відзнаку за участь у Х Міжнародному конкурсі митців

Студент 2 курсу ос “магістр” спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дмитро Коптєв отримав відзнаку за участь у Х Міжнародному конкурсі митців за високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання молоді та духовне збагачення молодого покоління, а також за сумлінну працю й активну участь у міжкультурному обміні серед дітей та молоді.

Щиро вітаємо Дмитра з нагородою і бажаємо натхнення на нові творчі здобутки!

Підготовка до акредитації освітньо-професійної програми «Психологія»

Підготовка до акредитації освітньо-професійної програми «Психологія» 14 вересня відбулася робоча зустріч Геннадія Бесарабчука, керівника навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, кандидата педагогічних наук, із колективом кафедри загальної та практичної психології факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, яку очолює Ліана Онуфрієва, доктор психологічних наук, професор. Участь у зустрічі взяли науково-педагогічні працівники кафедри.

Читати далі