День: 28.09.2021

Відкрита зустріч з експертами ОП Соціальна робота

30 вересня 2021 року о 12:00 відбудеться відкрита зустріч з експертами  освітньої програми Соціальна робота.

Щоб взяти участь у відкритій зустрічі, скористайтесь покликанням: https://us02web.zoom.us/j/89097656150?pwd=eXQ2TW9obzRVSnlpYjRHS0t0Nk44dz09

Ідентифікатор конференції: 890 9765 6150

Пароль: 7255

Пресцентр

Співпраця кафедри загальної та практичної психології з філією Державної установи “Центром пробації”

Співпраця з фахівцями різних структурних підрозділів нашого міста – це завжди важливий внесок у професійний розвиток науково-педагогічних працівників.

Чергова зустріч із подальшим підписанням договору про співпрацю відбулася з начальником Кам’янець-Подільського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у Хмельницькій області Віктором Бобровським та представниками кафедри загальної та практичної психології – доцентами Наталією Славіною та Наталією Гоцуляк.

Сподіваємося на подальшу співпрацю і реалізацію спільних заходів.

Пресцентр, доцент кафедри загальної та практичної психології Наталія Славіна

Магістратура у Великій Британії: можливості стипендіальної програми Chevening

Chevening Scholarship – міжнародна стипендіальна програма, яка дозволяє студентам із понад 160 країн світу здобути магістерський ступінь у Британських університетах. Фінансує програму Міністерство закордонних справ і справ Співдружності націй Великої Британії. Стипендія покриває вартість навчання, витрати на проживання та авіапереліт. Більше ніж 450 українців уже скористалися цією програмою.

Вимоги до кандидатів:

• лідерські якості;
  • диплом бакалавра;
  • щонайменше 2 роки досвіду роботи;
  • упевнено спілкуватись англійською мовою (Chevening не ставить конкретних вимог, усе залежить від університету й обраної навчальної програми).

Читати далі