День: 14.10.2021

Естафета чемпіонів: К-ПНУ презентував свої досягнення в напрямі впровадження інфомедійної грамотності в освітній процес

08 жовтня Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжив естафету чемпіонів і взяв участь у публічному звітуванні про досягнення в напрямі впровадження інфомедійної грамотності в освітній (формальна і неформальна освіта) процес.

ГО «Подільська освітня платформа» (голова Оксана Почапська) і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (ректор Сергій Копилов) ще у 2020 році підписали Меморандум про співпрацю. Завдяки цій співпраці, а також за фінансової підтримки IREX при кафедрі журналістики було відкрито Медіаграмотний HUB: вільний освітній простір.

Читати далі