День: 21.10.2021

Урочистий молебень із нагоди 103-ої річниці від дня заснування К-ПНУ

Запрошуємо 22 жовтня на урочистий молебень із нагоди 103-ої річниці від дня заснування К-ПНУ, який відбудеться біля каплиці Храму Різдва Христового (історичний факультет, вул. Татарська, 14). Початок о 8:00 год.

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТРАДИЦІЇ ІВАНА ОГІЄНКА У СВІТЛІ ВІТЧИЗНЯНОЇ НАУКИ» (до 140-річчя від дня народження Івана Огієнка)

Запрошуємо всіх охочих долучитися до ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТРАДИЦІЇ ІВАНА ОГІЄНКА У СВІТЛІ ВІТЧИЗНЯНОЇ НАУКИ» (до 140-річчя від дня народження Івана Огієнка)

Програма конференції

Початок о 10.00 год
Пʼятниця, 22 жовтня
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Покликання на відеодзвінок: https://meet.google.com/srz-zcrv-cvw
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 978-315-0742‬, PIN-код: ‪336 192 033‬#

Відбулося перше засідання оновленого складу студентського сенату

12 жовтня в К-ПНУ відбулося перше засідання оновленого складу студентського сенату. Новообрана спікерка Ольга Яворська, студентка педагогічного факультету, розпочала зустріч із представлення голів студентських рад факультетів і гуртожитків, обраних минулого тижня на виборах. Зокрема це:

• Адріана Веркаш, голова студентської ради історичного факультету;
  • Олександра Данчук, голова студентської ради природничо-економічного факультету;
  • Валерія Доннікова, голова студентської ради української філології та журналістики;
  • Соломонія Каспрук, голова студентської ради факультету фізичної культури;
  • Ангеліна Мазур, голова студентської ради фізико-математичного факультету;
  • Марта Семочко, голова студентської ради факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи;
  • Владислав Степанянц, голова студентської ради факультету іноземної філології;
  • Зоряна Яцутик, голова студентської ради педагогічного факультету.

Читати далі

Чемпіонат світу з боротьби самбо

15-17 жовтня в грецьких Салоніках пройшов чемпіонат світу серед молоді (дівчата і юнаки до 18 років, юніорки і юніори до 20 років). Студент 2 курсу факультету фізичної культури Акішев Назар у ваговій категорії до 71 кг виборов бронзу.

Вітаємо Назара із вдалим виступом на змаганнях!

Спортивний клуб