ПОЧАТОК ДРУГОГО ЦИКЛУ ОНЛАЙНОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ У МЕЖАХ ПРОЄКТУ «ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧІВ К-ПНУ»

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти в 2021-2022 н. р. продовжив реалізацію проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» як одного із заходів удосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (системи внутрішнього забезпечення якості) університету.

30 листопада 2021 р. було проведено онлайнову зустріч Володимира Дубінського, першого проректора, кандидата історичних наук, доцента, та Геннадія Бесарабчука, керівника навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, кандидата педагогічних наук, із новими учасниками проєкту:Катериною Геселевою, асистентом кафедри математики, Анною Семенюк-Прибатень, старшим викладачем кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, кандидатом юридичних наук, Наталією Славіною, доцентом кафедри менеджменту, кандидатом економічних наук, доцентом, Наталією Рибак, асистентом кафедри логопедії та спеціальних методик, і Сергієм Тимофійком, асистентом кафедри всесвітньої історії.

Із вступним словом виступив Володимир Анатолійович, який привітав присутніх із початком участі в проєкті, наголосив на важливості професійного розвитку сучасного науково-педагогічного працівника відповідно до державної політики в галузі освіти та забезпечення якості вищої освіти, розкрив основні організаційно-змістові аспекти співпраці в межах проєкту.

Геннадій Володимирович під час зустрічі розпочав реалізацію тематичного плану проєкту з презентації теми про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з детальним аналізом її змісту, структури та основних індикаторів.

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти