Чергова зустріч у межах проєкту мовно-літературної кав’ярні

02 грудня відбулася чергова зустріч у мовно-літературній кав’ярні, гостем якої був сучасний український письменник, поет, прозаїк і казкар Сашко Дерманський.

До кав’ярні завітали здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» К-ПНУ, учителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина, науковці інших ЗВО й усі охочі. Твори Сашка Дерманського рекомендовано МОН України для читання в початковій і базовій школі.

Гість кав’ярні ознайомив учасників заходу зі своїми яскравими і привабливими персонажами, веселими історіями і захопливими пригодами, завдяки чому діти читають книги Сашка Дерманського на одному диханні.

Зустріч із мудрим, глибоким, молодим і талановитий письменником пройшла надзвичайно емоційно, пізнавально і цікаво!

Кафедра теорії та методики початково освіти