Вийшов друком 33 том Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки

Нещодавно вийшов друком 33 том Наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки (категорія Б, фахове видання), який індексується за наукометричними базами index Copernicus, OUCI, Gogle Scholar. Збірник до 70-річчя від дня народження доктора історичних наук, професора, академіка Української академії історичних наук і академіка Національної академії наук вищої освіти України Олександра Михайловича Завальнюка.

Усього в науковому виданні представлено 16 матеріалів науковців із Києва, Харкова, Чернівців, Черкас, Кам’янця-Подільського та Дрогобича. Опубліковані статті присвячені проблемам методології історії, історіографії та джерелознавства, історії України та всесвітньої історії. Зазначимо, що збірник виходить ще з 1995 року. Започаткував його О. Завальнюк (у 1995 році – декан історичного факультету, доцент). Вихід збірника присвячують, як правило, ювілею докторів наук, професорів або певним знаковим подіям.