Випускники та студенти факультету фізичної культури К-ПНУ – володарі Суперкубка України з волейболу

26-27 листопада в Городку чоловічі команди розпочали розіграш першого трофею ігрового сезону Суперкубку України з волейболу.

Одразу чотири кращі колективи за результатами минулого сезону отримали шанс поборотися за перемогу: «Епіцентр-Подоляни» (місто Городок), за який виступали магістрант факультету фізичної культури, майстер спорту України Володимир Остапенко та випусник факультету, майстер спорту України Володимир Сидоренко. Львівський «Барком-Кажани» представляли чотири студенти нашого вишу, майстри спорту України Олександр Наложний, Олексій Головень, Віталій Кучер та кандидат у майстри спорту України Ілля Довгий. За житомирський клуб «Житичі-Поліський національний» грали два випусники факультету: майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Шоркін, майстер спорту України Андрій Тупчій та студент 4 курсу факультету фізичної культури К-ПНУ, майстер спорту України Богдан Мазенко.

У першому півфіналі чинний володар трофею «Барком-Кажани» та місцева команда «Епіцентр-Подоляни» надзвичайно порадували шанувальників українського волейболу: по-перше, інтригою, адже матч тривав п’ять сетів, а по-друге, цікавими розіграшами та протистоянням двох іноземних фахівців. Цього разу сильнішими виявилися підопічні Угіса Крастіньша.

Суперкубок України-Епіцентр-2021. Перший півфінал

«Барком-Кажани» – «Епіцентр-Подоляни» – 3:2 (20:25, 25:23, 25:14, 14:25, 15:7).

В іншому матчі 1\2 фіналу ця інтрига кудись зникла. Житомиряни одразу захопили лідерство й швидко здобули перемогу з рахунком 3:0.

Суперкубок України-Епіцентр-2021. Другий півфінал

«Житичі-Поліський національний» – «Юридична академія» – 3:0 (25:15, 25:20, 25:21).

Переможці півфінальних матчів, житомиряни та львів’яни, вийшли у фінал, у якому визначали володарів трофею. А команди, які програли («Юридична академія» та «Епіцентр-Подоляни»), припинили участь у турнірі.

У фіналі з рахунком 3:2 житомиряни здобули перемогу і отримали звання «володар Суперкубка України».

Вітаємо випусників К-ПНУ Андрія Тупчія, Дмитра Шпркіна та студента 4 курсу факультету фізичної культури Богдана Мазенка з першим трофеєм чемпіонату України, а також зі срібних призерів –  студентів К-ПНУ Олексія Головеня, Віталія Кучера, Олександра Наложного й Іллю Довгого.

Ректорат, деканат факультету фізичної культури