Із робочим візитом до К-ПНУ завітала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк

08 грудня до Університету Огієнка з робочим візитом завітала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк і заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

Ректор університету Сергій Копилов ознайомив гостей із матеріально-технічною базою закладу освіти, його столітньою історією та окремими навчально-науковими лабораторіями.
У межах візиту відбулася зустріч Віолети Олександрівни із науково-педагогічними працівниками та здобувачами освіти. Голова обласної ради акцентувала увагу на нагальних питаннях розвитку закладів освіти Хмельниччини.

Також Віолета Лабазюк розповіла про основні напрями діяльності ради та плани розвитку області на 2022 р. Учасники зустрічі мали можливість поставити запитання і отримати на них змістовні відповіді.