Співпраця з відділом освіти м. Ярослав (Польща) триває

Незважаючи на пандемію, триває співпраця з відділом освіти в Ярославі (Польща). Нагадаємо, що два роки тому здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) мали чудову нагоду пройти виробничу педагогічну практику в Польщі, ознайомитись із польською системою освіти, опанувати сучасні методики навчання, перейняти передовий досвід та й, зрештою, просто зануритись у мовне середовище.

З огляду на ситуацію, що склалася, студенти К-ПНУ тимчасово не можуть продовжувати таку практику. Тому наші партнери – відділ освіти в Ярославі (директор – Рената Хлебовска) та початкова школа № 4 (директор – Гражина Собчук) створили серію матеріалів, серед яких:

– віртуальна екскурсія польською школою;

– промофільми;

– відео з використанням дрона;

– навчальні відео щодо роботи з інтерактивною дошкою, мовною лабораторією;

– покликання на сторінки школи та на каналі Ютуб.

Щиро дякуємо польським партнерам за надані можливості. Упевнені, що їх матеріали стануть у нагоді викладачам, студентам-полоністам та всім зацікавленим. Запрошуємо до ознайомлення: http://www.sp4.jaroslaw.pl/aktualnosci/852-zapoznaj-sie-ze-szkola