Чергова зустріч у мовно-літературній кав’ярні

08 грудня на платформі Google Meet відбулася зустріч з ОКСАНОЮ КРОТЮК, сучасною українською письменницею, членом Спілки письменників України, літературним редактором у проєкті мовно-літературної кав’ярні. До нашої кав’ярні завітали здобувачі вищої освіти спеціальності Початкова освіта К-ПНУ, учителі початкових класів і бібліотекарі м. Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Хотина, науковці інших ЗВО й усі охочі.

Твори Оксани Кротюк рекомендовано МОН України для читання в початковій і базовій школі. Гостя кав’ярні ознайомила учасників заходу з яскравими і привабливими персонажами своїх творів, веселими історіями і захопливими пригодами, завдяки чому діти читають книги Оксани Кротюк на одному диханні.

Надзвичайно емоційно, змістовно, пізнавально, динамічно і цікаво пройшла зустріч. Сучасні тексти, на основі яких учитель формує компетентного учня Нової української школи. Мудра, глибока, критична, талановита письменниця – Оксана Кротюк.

Кафедра теорії та методик початкової освіти