Чергове засідання ректорату: реалізація англомовних програм підготовки здобувачів вищої освіти, стан виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, підготовка до атестації здобувачів освіти ос «магістр» та опитування учасників освітнього процесу й роботодавців

09 грудня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Відповідно до порядку денного зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов. Він проінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова проаналізувала та визначила перспективи реалізації англомовних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти з метою навчання іноземних громадян та осіб без громадянства.

Проректор з науково-педагогічної роботи, Василь Кобильник ознайомив присутніх зі станом виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 365), кафедрами природничо-економічного факультету. До обговорення питання долучилися перший проректор Володимир Дубінський, керівник відділу міжнародних зв’язків. Тетяна Сторчова та керівник навчального відділу Людмила Горчак.

Члени ректорату розглянули питання щодо стану підготовки структурних підрозділів університету до атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (доповідав перший проректор Володимир Дубніський).

Керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук проінформував присутніх про стан проведення та результатами опитування учасників освітнього процесу та роботодавців.

За результатами засідання члени ректорату ухвалили низку важливих рішень.