Освітньо-професійні програми Реставрація творів мистецтва та Психологія другого (магістерського) рівня успішно акредитовані!

14 грудня на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про успішну акредитацію двох освітньо-професійних програм К-ПНУ другого (магістерського) рівня вищої освіти: Реставрація творів мистецтва та Психологія.

Щиро вітаємо гарантів освітніх програм Івана Підгурного, кандидата мистецтвознавства, доцента, завідувача кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, та Ліану Онуфрієву, доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри загальної та практичної психології, а також науково-педагогічний колектив цих кафедр. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та реалізації подальших наукових планів!