Здобувачі заочної форми здобуття вищої освіти підвищують свої цифрові навички

В освітньому процесі заочної форми навчання природничо-економічного факультету значну увагу приділяють питанню формування цифрових компетентностей і цифрових навичок здобувачів вищої освіти.

За освітнім компонентом «Організація підприємницької діяльності в туризмі» студенти груп Т1-В19z: Дарина Базь, Заводовська, Софія Захарчук, Анастасія Кушнір та групи Geo1-B19z: Людмила Вишку, Олег Солодуха, Роман Хавалкін  успішно пройшли навчання на національній освітній платформі «ДіЯ» й отримали сертифікати Міністерства цифрової трансформації за напрямами «Почати бізнес. Креативна індустрія», «Відкриті дані для бізнесу», «Електронний підпис», «Дружні цифрові фінанси», «Цифрові гроші».

Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, член НСЖУ Людмила Матвейчук