Зустріч у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

09 грудня 2021 р. відбулася чергова зустріч учасників другого циклу проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» з керівником навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, кандидатом педагогічних наук Геннадієм Бесарабчуком.

Геннадій Володимирович продовжив знайомити учасників із системою внутрішнього забезпечення якості вищої освіти університету, її змістом, структурою та індикаторами, зокрема ґрунтовно розкрив основні складники   системи опитування якості освітнього процесу в університеті, ознайомив із нормативно-організаційними умовами проведення анкетувань та використання їх результатів для вдосконалення якості освітніх програм спеціальностей університету, функціювання безпечного освітнього середовища, реалізації принципів і механізмів академічної доброчесності, проведення акредитаційних експертиз, а також наголосив на важливості їх проходження здобувачами вищої освіти та  науково-педагогічними працівниками, оскільки лише спільними зусиллями можна збудувати та вдосконалити внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти К-ПНУ.

Наступна зустріч учасників проєкту відбудеться 16 грудня 2021 р. о 1500 із Зореславою Шевчук, методистом вищої категорії навчального відділу, кандидатом філологічних наук, яка висвітлить основні аспекти дотримання академічної доброчесності в університеті.

Зустріч відбудеться на платформі Google Meet за покликанням: http://meet.google.com/zaq-oetg-eoe

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти