Чергова зустріч у межах проєкту «Кава з ректором»

14 грудня на платформі Google Meet відбулася чергова зустріч здобувачів вищої освіти з ректором К-ПНУ Сергієм Копиловим. Зустріч традиційно розпочали з розгляду питань, які студенти вносили в анонімну Google-форму. Здобувачі цікавилися планами уряду щодо підвищення академічних стипендій, алгоритмом нарахування плати за навчання, проживання в гуртожитку тощо. Обговорювали також питання проходження практики, що набуло особливої актуальності під час навчання з використанням дистанційних технологій. Сергій Анатолійович наголосив, що проходити практику зможуть лише ті здобувачі, які отримали повний курс вакцинування, або хоча б одну дозу дводозної вакцини. Студенти цікавилися, чи планує університет забезпечити гуртожитки контейнерами для сортування пластику і паперу, чи будуть пільги на харчування в їдальні для студента-сироти та чи є можливість переселення в гуртожитках К-ПНУ тощо.