Оголошено конкурс на участь у програмі університетських обмінів «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна»

Університет Огієнка вдруге став переможцем програми університетських обмінів «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна» від «House of Europe» за підтримки Британської Ради.

Здобувачі вищої освіти другого року навчання спеціальності 073 Менеджмент природничо-економічного факультету нашого університету навчатимуться в Приазовському державному технічному університеті (м. Маріуполь) упродовж травня 2022 року. Натомість К-ПНУ зустрічатиме здобувачів вищої освіти тієї ж спеціальності з партнерського ЗВО.

Відповідно до проєктної заявки 5 студентів спеціальності 073 Менеджмент Університету Огієнка візьмуть участь у програмі академічної мобільності.

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити гугл-форму , попередньо підготувавши такі документи:

1. Довідка про академічну успішність.
  2. Мотиваційний лист.
  3. Дипломи та сертифікати за період навчання в університеті (за наявності).

Дедлайн: 22 грудня 2021 р.