Відбулося засідання наукового товариства молодих вчених К-ПНУ

21 грудня на платформі Google Meet відбулося друге засідання наукового товариства молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Відповідно до порядку денного було обговорено низку питань. Зокрема, Тетяна Франчук та Оксана Почапська окреслили проблеми та перспективи конкурсного аспекту наукових робіт серед студентів, магістрантів, аспірантів та докторантів на теренах українсько-європейсього простору.

Владислав Гарбар проаналізував стан наукової діяльності студентів та молодих вчених природничого напряму на тепер. Юрій Злотін зазначив на питанні імплементації медійного контенту як наслідку взаємодії факультетів університету

За результатами зустрічі було окреслено перспективні напрями подальшого функціонування товариства молодих вчених в контексті комплементарної колаборації наукової і міжнародної діяльності.

По завершенні засідання було увалено відповідні рішення.

Ірина Казимір, голова наукового товариства студентів (слухачів),

аспірантів, докторантів і молодих вчених К-ПНУ