Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

24 грудня відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти. Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов ознайомив членів ради з переліком освітніх програм спеціальностей університету з метою їх рекомендації до Правил прийому до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2022 році.

Світлана Миронова, проректор з наукової роботи, запропонувала на розгляд членів ради пропозиції змін до Методичних рекомендацій з перевірки курсових, дипломних/кваліфікаційних робіт (проєктів), дисертацій, авторефератів дисертацій здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на академічний плагіат.

Перший проректор, співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Володимир Дубінський та керівник навчального відділу Людмила Горчак озвучили рекомендації вчених рад факультетів щодо внесення навчальних дисциплін до Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.