Медіаграмотний HUB: виходимо за межі

«Люби те, що ти робиш, і тобі не доведеться працювати жодного дня», — якось сказав хтось із великих. Насправді так воно і є. І вже в листопаді Медіаграмотний HUB, створений при кафедрі журналістики у співпраці між ГО «Подільська освітня платформа», Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та за фінансової й інформаційної підтримки Ради міжнародних наукових досліджень і обмінів (IREX), отримав шанс на продовження.

У листопаді відбулося підписання тристоронньої угоди, відповідно до якої буде закуплено декілька одиниць техніки, що сприятиме створенню власних інформаційних продуктів студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Окрім того, буде розроблено, відзнято і випущено в ефір 7 освітніх роликів (із інфомедійної грамотності й розвитку критичного мислення) для осіб із вадами слуху. Презентація роликів запланована вже на початок лютого.

Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики, голова ГО «Подільська освітня платформа»