Науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури отримали подяки від Федерації легкої атлетики Хмельницької області

14 січня відбулася звітно-виборча конференція Федерації легкої атлетики Хмельницької області. Президент Федерації легкої атлетики Хмельницької області Олександр Прокопов висловив подяки за високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток легкої атлетики Хмельницької області науково-педагогічним працівникам факультету фізичної культури К-ПНУ, а саме: завідувачу кафедри легкої атлетики, заслуженому тренеру України Леоніду Гурману, доценту кафедри легкої атлетики, заслуженому тренеру України Василю Ліщуку та викладачу кафедру легкої атлетики Андрію Ладиняку.

Щиро вітаємо колег із вагомим визнанням результатів їхньої діяльності та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Факультет фізичної культури