День: 26.01.2022

Володимир Федорчук нагороджений грамотою Хмельницької обласної ради

Щиро вітаємо Володимира Федорчука, доктора технічних наук, професора, професора кафедри комп’ютерних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка із нагородженням грамотою Хмельницької обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, популяризацію навчального закладу, підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, активну громадську діяльність та з нагоди 60-річчя від дня народження.

Письменники-ювіляри 2022 (січень-березень)

У 2022 році бібліотека К-ПНУ продовжує проєкт, в межах якого пропонує серію бібліографічних оглядів книг письменників-ювілярів поточного року, які представлені в бібліотеці університету.

14 січня 2022 року виповнюється 85 років від дня народження Євгена Гуцала (1937–1995), українського письменника, журналіста, поета і кіносценариста. В бібліотеці представлено низку художніх творів Євгена Гуцала [1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12]. Цікавим є публіцистичний цикл статей «Ментальність орди» [4], у якому автор торкається теми російської експансіоністської політики, минулого і сучасного України. Це збірка статей, які друкувалися в газеті «Літературна Україна» у 1993–1995 роках. Назви статей говорять самі за себе: «Пектораль», «Безодня, або ж Іван Грозний: «Все воры», «Гусячі багнети, або ж Г. Державін: «Поля и грады – стали гробы», «Знак Чечні», «Раби рабів, або ж «Какую Россию мы потеряли?» та ін. Публіцистика Євгена Гуцала може і має стати зброєю України в інформаційному протистоянні з росіянами.

Читати далі

Вдалий початок року для спортсменів К-ПНУ на чемпіонаті України з греко-римської та вільної боротьби

У вихідні дні на головних спортивних аренах країни відбулися чемпіонати України з греко-римської та вільної боротьби.

22 січня в Запоріжжі магістрант факультету фізичної культури Максим Лю виборов золоту нагороду у ваговий категорії до 63 кг з греко-римської боротьби.

23 січня в Києві спортсмени-вільники багато разів підіймалися на п’єдестал: Денис Сагалюк (в/к до 92 кг) посів 1 місце, Анастасія Лавренчук (в/к до 68 кг) – 2 місце, Тимур Гудима (в/к до 74 кг) – 2 місце.

Вітаємо спортсменів із вдалим початком спортивного року та бажаємо подальших успіхів!

Спортивний клуб