День: 21.01.2022

Відкрите засідання кафедри політології та філософії: онлайн-зустріч зі стейхолдерами та випускниками спеціальності 052 Політологія

20 січня відбулося відкрите засідання кафедри політології та філософії. Запрошеними учасниками були стейхолдери, випускники спеціальності 052 Політологія Катерина Сіра (керуюча справами виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради), Віталій Петасюк (начальник загального відділу Миролюбненської сільської ради), Олександр Гнидюк (аналітик Фонду Громадської Дипломатії ), здобувачі вищої освіти Анастасія Вонсович, Володимир Катрущенко, які долучилися до обговорення важливих питань щодо організації освітнього процесу під час викладання дисциплін, закріплених за кафедрою політології та філософії.

Важливими були й висловлені рекомендації щодо вдосконалення освітньої програми Політологія. Кафедра політології та філософії висловлює подяку фахівцям, які долучилися до засідання, та висловлює подяку на подальшу співпрацю.

Кафедра політології та філософії

Співпраця зі стейкхолдерами кафедри економіки підприємства К-ПНУ

На лекцію до першокурсників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей Економіка підприємства та Облік і оподаткування завітав експерт-практик з альтернативних джерел енергії та енергозбереження – Марек Константинів.

Зустріч відбулась у межах вивчення дисциплін “Нормативно-правове регулювання господарської діяльності” (старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна) та “Основи наукових досліджень” (професор кафедри економіки підприємства Ірина Ящишина).

Читати далі