День: 12.02.2022

У К-ПНУ відбулася конференція “Олександр Федьков – авторитетний дослідник, провідний вчений, рушій історичної освіти”

11 лютого в конференц-залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Олександр Федьков – авторитетний дослідник, провідний вчений, рушій історичної освіти», присвячена 60-річчю від дня народження доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Олександра Федькова.

Учасниками форуму були 104 науковці з різних міст України: Кам’янця-Подільського, Києва, Харкова, Дніпра, Житомира, Тернополя, Луцька, Полтави, Черкас, Чернівців, Миколаєва, Вінниці, Сум, Кропивницького, Хмельницького, Дунаївців, Ізяслава, Городка, а також з Білорусі (м. Мінськ). Серед них – 34 докторів наук, професорів.

Читати далі