Підтримка від партнерів з Німеччини

Наші європейські партнери продовжують підтримувати українців. Нещодавно Гамбурзький університет прикладних наук, який є партнером у межах проєкту Програми ЄС Еразмус+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану»(DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP, адресував слова солідарності та допомоги Україні. Гамбурзький університет засуджує напад Росії на Україну.

Ось як висловився президент університету професор, доктор Міша Тойчер:

«Ми в Гамбурзькому університеті прикладних наук глибоко стурбовані нападом Росії на Україну. Ми заявляємо про нашу солідарність з українським народом і турбуємося про наших українських студентів і науковців, які співпрацюють з нашим університетом. Військовий напад на суверенну європейську державу не повинен і не залишиться без наслідків».

Підтримка всіх наших міжнародних партнерів безцінна і важлива для нас і нашої країни. Ми сильна нація, яка бореться за свою землю, нашу свободу та європейські цінності.