Консорціум Варшавського і українських університетів

04 березня відбулася позачергова зустріч ректорів закладів вищої освіти в межах Консорціуму Варшавського і українських університетів за ініціативи ректора Варшавського університету Алойзія Новака.

До зустрічі долучилися перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, ректори закладів вищої освіти України. Участь в онлайн-зустрічі взяв ректор К-ПНУ Сергій Копилов.

Лідери українських вишів висловили подяку польським колегам за підтримку і солідарну позицію щодо ситуації в Україні. Учасники обговорили подальшу співпрацю в освітньо-науковому просторі, висловили сподівання щодо якнайшвидшого вирішення конфлікту на території нашої держави та наголосили на потребі підтримувати контакти між академічними спільнотами польських й українських закладів вищої освіти.

Дякуємо за підтримку!

Разом переможемо!