На засіданні ректорату обговорили організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану

10 березня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Відповідно до порядку денного зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який поінформував присутніх про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Основне питання порядку денного – організація освітнього процесу в умовах воєнного стану та для забезпечення безпечних умов навчання на час воєнного стану в Україні. Було запропоновано відновити освітній процес в університеті з 14 березня 2022 року з використанням дистанційних технологій, зокрема на платформах/сервісах Moodle, Google Meet, Zoom відповідно до розкладу навчальних занять.

За результатами засідання члени ректорату ухвалили відповідні рішення.