У єдності наша сила: листи підтримки від литовських і польських колег

К-ПНУ продовжує отримувати численні листи-звернення від іноземних партнерів та друзів зі словами підтримки та солідарності. Зокрема, такі листи надійшли й від академічних спільнот Університету Вітовта Великого (Литва) та Вищої Школи Економіки й Інновацій у Любліні (Польща).

Наші колеги з усього світу засуджують акт невиправданої військової агресії Російської Федерації і висловлюють слова солідарності українському народові й підтримку Україні як суверенній європейській державі.

Завдячуємо керівництву Університету Вітовта Великого за створення можливості прийняти студентів і викладачів з України для продовження навчання, надати їм місце проживання та виплачувати стипендію.

Окремо вдячні адміністрації Вищої Школи Економіки й Інновацій у Любліні за рішення щодо звільнення сплати за навчання в другому семестрі 2021-2022 навчального року для здобувачів вищої освіти, які мають українське громадянство.

Дякуємо за підтримку!

Разом переможемо!