Міністерство освіти і науки України розробило інформаційний комікс для дітей, які перебувають у воєнному стані

Міністерство освіти і науки розробило інформаційний мультфільм для дітей, які перебувають на воєнному стані – збірку пізнавальних підказок для дітей та їхніх близьких.

«Внаслідок сьогоднішніх бойових дій в Україні діти позбавлені спокою, відкритого неба та освіти. Щоб емоційно допомогти наймолодшим українцям та підтримати патріотизм нашої країни у найважчий час війни, МОН надає підтримку захисникам авторитетними порадами Україні”, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Варто зазначити, що Міністерство освіти і науки у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів «Психологічна допомога Світлани Ройз», присвячених дітям, які постраждали під час війни в Україні.

За інформацією сайту МОН