Чергове засідання вченої ради університету

15 березня відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ. Відповідно до порядку денного засідання розпочалося із затвердження кошторису університету на 2022 рік.

Перший проректор університету Володимир Дубінський проаналізував успішність здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання за результатами зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 н. р., результатів атестації здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» та основні завдання колективу університету щодо підвищення якості підготовки фахівців. Незважаючи на те, що вже два роки навчання проводиться у змішаній формі, організація освітнього процесу здійснюється на належному рівні.

Світлана Миронова, проректор із наукової роботи, член робочої групи окреслила ефективність запровадження внутрішньої моделі диференційованої оплати праці педагогічних, науково-педагогічних, наукових та інших працівників залежно від результатів їх роботи.

Керівник відділу моніторгингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Оксана Розумовська проінформувала членів ректорату про результати ректорського моніторингу рівня залишкових знань здобувачів вищої освіти з дисциплін навчальних планів підготовки фахівців.

Члени ректорату також обговорили питання про можливість надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. У гуртожитках університету тимчасово поселяють біженців, викладачів закладів освіти з територій, у яких ведуться активні бойові дії. Наприкінці засідання за результатами обговорення питань порядку денного вчена рада ухвалила відповідні рішення.