Оголошено конкурс на участь у Міжнародній літній школі «VINCI»

Факультет науки та технологій Сілезького Університету в Катовіце (Республіка Польща) запрошує обдарованих і зацікавлених студентів взяти участь у Міжнародній літній школі «VINCI – поринь у науку» з 4 до 22 липня 2022 року.

Програма літньої школи «VINCI» пропонує такі дисципліни: фізика, хімія, комп’ютерні науки. Учасники літньої школи відвідуватимуть спеціально розроблені для них лекції, дослідницькі воркшопи, семінари та презентації наукових інститутів, які реалізують проєкт VINCI (Інститут комп’ютерних наук, Інститут фізики, Інститут хімії). Більше того, літня школа надає унікальну можливість долучитися до роботи в дослідницьких командах факультету науки та технологій Сілезького Університету в Катовіце. Кожен учасник літньої школи отримає стипендію у розмірі 5000 злотих.

Вимоги:

1. Бути студентом 2,3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти або 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.
  2. Довідка про академічну успішність.
  3. Рекомендаційний лист від науково-педагогічного працівника К-ПНУ (pdf).
  4. Володіння англійською мовою на достатньому рівні.

Реченець: 03 квітня 2022 року

Отримати більш детальну інформацію та подати заявку можна за покликанням.

Хай щастить!