Гостьова лекція для студентів-економістів

Для студентів-економістів 1 курсу перший день онлайн-занять у К-ПНУ після вимушених канікул був насиченим. Здобувачі вищої освіти підтримали одне одного, були раді почути слова підтримки від друзів.

У межах вивчення дисципліни «Нормативно-правове регулювання господарської діяльності» (викладач – кандидат економічних наук Вероніка Буторіна) майбутні економісти й обліковці поспілкувались із фаховою юристкою Світланою Антонецькою. Запрошена експертка наголосила на важливості дотримання чинного законодавства у підприємницькій діяльності; специфіці різних галузей права, актуальних для бізнесу; особливостях юридичного супроводу окремих сфер підприємництва.

Учасники гостьової лекції висловили надію на швидку перемогу України і на подальшу співпрацю з відомою юристкою.

кандидат економічних наук,
старший викладач кафедри економіки підприємства
Вероніка Буторіна