Продовжуємо підвищувати цифрову компетентність здобувачів вищої освіти

Вагоме значення у формуванні (підвищенні) професійної кваліфікації здобувачів вищої освіти є розвиток цифрової компетентності. Протягом лютого-березня 2022 року студентки природничо-економічного факультету групи Т1–B19: Віталіна Григоришена, Настя Зарайська та Аріана Руснак успішно пройшли навчання на національній онлайн-платформі для розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова Освіта» та отримали сертифікати Міністерства цифрової трансформації України.

Індивідуальний вибір студентами тем онлайн-курсів відповідає професійному напряму здобувачів: «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю», «Дружні цифрові відносини». Окремі здобувачі пройшли навчання за напрямом « Обережно! Кібершахраї», «Медіаграмотність в часи пандемії», «Програмування для новачків» та «Електронний підпис».

Професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,

доктор наук з державного управління, член НСЖУ Людмила Матвейчук