Флешмоб “Lots of Socks” до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна

21 березня – Всесвітній день людини з синдромом Дауна, який офіційно відзначає ООН із 2012 року. Ця дата символізує сутність синдрому як генетичної випадковості, яка залежить ні від способу життя батьків, ні від їхнього харчування чи навіть національності. Дитина з синдромом Дауна може народитися в будь-якій родині. Також із цим синдромом народжуються як хлопчики так і дівчатка.

Діти із синдром Дауна розвиваються повільніше від своїх ровесників, але вони є особливими. Випромінюючи доброту та щирість, їх ще називають “діти сонця”. Діти з особливими потребами загалом дуже здібні до навчання. Багато таких діток стають талановитими художниками, оскільки вміють концентруватися на одному завданні довгий час.

Цього дня щороку проводить масові акції та флешмоби “Lots of Socks”.

Студенти факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи також долучилися до флешмобу #кожналюдинаособлива, яким продемонстрували свою увагу до особливих дітей по всьому світу.

Наталія Панчук, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології освіти