Мирослава Побережна та Дмитро Павліченко про участь у Східній зимовій школі від Варшавського університету (Республіка Польща)

Чи справдились очікування наших студентів від зимової школи Варшавського університету?

Якою іноземною мовою відбувалось навчання?

Викладачі європейського університету, які вони?

Яка тематика досліджень була запропонована для участі?

Який новий досвід набули студенти Університету Огієнка?

Як тривав етап підготовки документів?

Запрошуємо на онлайн-зустріч із Мирославою Побережною, студенткою спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) та Дмитром Павліченком, студентом спеціальності 032 Історія та археологія, учасниками Східної зимової школи, організованої Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету. Мирослава та Дмитро радо поділяться набутими знаннями, досвідом, новими враженнями та дадуть відповідь на усі запитання щодо участі у програмі міжнародної академічної мобільності.

Із 28 лютого по 14 березня Мирослава та Дмитро реалізовували свою мобільність у Східній зимовій школі.

Зустріч відбудеться 24 березня 2022 року на платформі Google Meet за покликанням.

Початок о 16:00.

До зустрічі!