Засідання ректорату К-ПНУ: виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності кафедрами фізико-математичного факультету, аналіз стану роботи зі збільшення частки працевлаштованих випускників і співпраці університету з роботодавцями

24 березня відбулося засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Відповідно до порядку денного зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який поінформував присутніх про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

В.о. проректора з науково-педагогічної роботи Геннадій Бесарабчук ознайомив членів ректорату зі станом виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 365).

Керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський проаналізував стан роботи зі збільшення частки працевлаштованих випускників і співпраці університету з роботодавцями (у контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки).

За результатами засідання члени ректорату ухвалили низку важливих рішень.