Загальноуніверситетський молебень за упокій душі Івана Огієнка

29 березня на подвір’ї історичного факультету біля каплички Різдва Христового відбувся загальноунiверситетський молебень за упокiй душi засновника та фундатора, першого ректора Кам’янець-Подільського державного українського університету Івана Огієнка.

Працівники та науково-педагогічні працівники разом із настоятелем храму о. Маратом у спільній молитві вшанували пам’ять науковця, історика Івана Огієнка.

О. Марат наголосив, що сьогодні, як ніколи, наші захисники, які обороняють Україні, потребують молитви кожного українця задля перемоги в російсько-українській війні.

Водночас у березні цього року під керівництвом завідувача кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, професора Ірини Кучинської науково-педагогічні працівники кафедри провели цикл лекцій, присвячених 140-ій річниці від дня народження Івана Огієнка. Під час зустрічі зі здобувачами вищої освіти різних факультетів висвітлювались такі теми: «Іван Огієнко – перший ректор Кам’янець-Подільського державного українського університету», “Іван Огієнко – фундатор українського шкільництва”, “Іван Огієнко – фундатор університету”, “Іван Огієнко – українізатор освіти і церкви”.

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом