Чергове засідання вченої ради К-ПНУ: актуальні питання освітніх програм, навчальних планів, закріплення навчальних дисциплін (практики), орієнтовані обсяги навчального навантаження та питання міжнародної академічної мобільності

31 березня відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ. Відповідно до порядку денного засідання розпочали із затвердження змін до Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2021-2022 навчального року (доповідав голова вченої ради університету Сергій Копилов).

Учасники засідання також затвердили низку освітніх програм, навчальних планів, змін до чинних освітніх програм і навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей університету (доповідав в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Геннадій Бесарабчук).

Декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр ознайомила присутніх зі станом та окреслила перспективи міжнародної академічної мобільності здобувачів вищої освіти та педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників університету.

Рішенням вченої ради закріпили навчальні дисципліни (практики) за кафедрами університету на 2022-2023 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

На засіданні вченої ради також затвердили орієнтовані обсяги навчального навантаження науково-педагогічних працівників університету на 2022-2023 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

Наприкінці засідання за результатами обговорення питань порядку денного вчена рада ухвалила відповідні рішення.