День: 02.09.2022

За перевіркою МОН понад 70% закладів освіти готові працювати очно

За ініціативи Міністерства освіти та науки України тривають перевірки укриттів у закладах освіти.

За результатами, понад 70% закладів фахової передвищої та вищої освіти готові проводити очне навчання, – повідомив міністр Сергій Шкарлет. Загалом в Україні очне навчання готові проводити в 56% закладів освіти.

У Міністерстві зазначили, що перевірки ще тривають. Тому кількість готових до очного навчання закладів може зрости.

За інформацією МОН

КАВА З РЕКТОРОМ

Багато питань?

Ректор К-ПНУ запрошує на неформальну зустріч у межах проєкту «КАВА З РЕКТОРОМ»!
Участь у проєкті можуть узяти всі охочі представники студентства. Під час зустрічі ви матимете можливість поспілкуватися з ректором К-ПНУ СЕРГІЄМ КОПИЛОВИМ, висловити свої думки щодо організації освітнього процесу в університеті, запропонувати бачення розвитку студентського дозвілля у виші, а також почути відповіді на питання, які вас цікавитимуть.

Зустріч відбудеться 07 вересня у 208 ауд. головного корпусу К-ПНУ (і транслюватиметься в соціальній мережі Instagram (прямий ефір на сторінці ректора).
Ви можете поставити питання ректорові університету Сергію Копилову, відповіді на які прозвучать під час зустрічі. Свої питання (анонімно) вносьте до Google-форми https://forms.gle/DM82domzL3oXrcTs6.

Розміщено списки рекомендованих до зарахування за державним замовленням

Вітаємо вступників, які отримали рекомендацію до зарахування за державним замовленням на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі молодшого спеціаліста.

Зі списками можна ознайомитися за покликанням.

Важливо, що вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет за максимально можливим пріоритетом. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування у визначені терміни (7 вересня), не отримають бюджетне місце 2022 року.

Читати далі