День: 30.09.2022

Комунікації із стейкхолдерами сфери гостинності

28 вересня в готелі «Reikartz Кам’янець-Подільський» відбулася зустріч студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з керівником закладу Андрієм Корчаком. Присутні ознайомилися з національною мережею готелів Reikartz Hotel Group , яка об’єднує 40 готелів в Україні та за її межами; стандартами: бренду та корпоративної культури, обслуговування й операційної діяльності; єдиною системою адаптації, навчанням і розвитком співробітників. Питання організації служби прийому та розміщення,  операційного управління, кадрового менеджменту особливо зацікавлення у присутніх.

Читати далі

Відкрита зустріч з експертами освітньої програми Тренер з видів спорту

04 жовтня 2022 о 10:00 год відбудеться відкрита зустріч з експертною групою під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми Тренер з видів спорту.

На зустріч запрошуємо всіх охочих.

Щоб взяти участь у зустрічі, скористайтеся покликанням: https://us06web.zoom.us/j/76681505487?pwd=aETIhV1fhOhmGm9K0JFiidyBspOAW1.1

Ідентифікатор конференції:  : 766 8150 5487

Код доступу: 2022

Програма візиту

Чергове засідання вченої ради К-ПНУ: нагородження науково-педагогічних працівників, аналіз успішності здобувачів вищої освіти К-ПНУ, відповідність кадрового забезпечення освітніх програм та стан інтернаціоналізації в університеті

29 вересня відбулося чергове засідання вченої ради університету.

Ректор К-ПНУ Сергій Копилов розпочав зустріч із нагородження науково-педагогічних працівників до Дня працівника освіти. Відтак почесну грамоту департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм отримали доктор філологічних наук, доцент, учений секретар К-ПНУ Наталія Коваленко і доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Валерій Степанков. Почесною грамотою управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління та до Дня працівників освіти нагороджений в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук.

Сергій Анатолійович вручив також атестат професора доктору педагогічних наук Тетяні Опалюк, кандидату психологічних наук Олексію Гаврилову, доктору політичних наук Сергієві Вонсовичу,

атестати доцента кандидату історичних наук Богдані Опрі, кандидату педагогічних наук Оксані Константинів, кандидату економічних наук Ользі Олійник і кандидату психологічних наук Жанні Мельник.

Учасники засідання розглянули питання щодо аналізу успішності здобувачів денної та заочної форм здобуття вищої освіти за результатами літньої екзаменаційної сесії 2021-2022 навчального року, результатів атестації здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти й основні завдання колективу університету з удосконалення організації освітньої діяльності, забезпечення якості підготовки фахівців (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

В. о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук проаналізував кадрове забезпечення освітніх компонентів освітніх програм, які проходитимуть акредитаційну експертизу в І семестрі 2022-2023 н. р., та його відповідність Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 365).

Керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова ознайомила присутніх із станом інтернаціоналізації К-ПНУ в контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки.

За результатами засідання ухвалено відповідні рішення.