“Кава з ректором”: топ питань, які цікавлять студентів К-ПНУ

Як покращити умови проживання у гуртожитках університету?
Чи можна навчатися дистанційно, якщо психологічний стан впливає на продуктивність офлайн-навчання?
Як боротись з емоційним вигоранням?
Де отримати консультації, якщо хочеш відкрити власний бізнес?

Ці та багато інших питань обговорили здобувачі вищої освіти К-ПНУ на неформальній зустрічі з ректором університету Сергієм Копиловим у межах проєкту “Кава з ректором”.

Цього разу формат заходу дещо відрізнявся від традиційного, студенти кавували в кав’ярні Street, що навпроти головного корпусу К-ПНУ. Така атмосфера сприяла невимушеному спілкуванню й здобуттю консенсусу щодо вирішення актуальних питань побуту в студентських гуртожитках, проблем організації освітнього процесу та реалізації ідей здобувачів освіти.

Зустріч також транслювалася в соціальній мережі Instagram (у прямому ефірі на сторінці ректора)

Студенте, готуй питання до наступної «Кави з ректором»!