День: 10.10.2022

Викладачі К-ПНУ зустрілися з випускниками шкіл Кам’янця-Подільського

6 жовтня 2022 р. відбулась профорієнтаційна зустріч з одинадцятикласниками Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області.

Представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи – кандидат історичних наук, доцент Юрій Сербалюк, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри Наталія Гевчук, та студентка першого курсу другого (магістерського) рівня здобуття вищої освіти Діана Тетеря окреслили особливості спеціальності 232 Соціальне забезпечення освітньо-професійної програми Соціальна допомога. Школярів ознайомили з перевагами навчання на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи, специфікою спеціальності соціальне забезпечення, можливостями подальшого працевлаштування і професійного зростання.

Читати далі

Андрій Атаманюк отримав звання майстра спорту України з легкої атлетики

На шпальтах “Студентського меридіану” неодноразово згадували студента 4 курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура) Андрія Атаманюка як одного із кращих легкоатлетів країни. Андрій здобув десятки медалей, пройшов тривалий шлях професійного становлення і посів чергову сходинку у професійній кар’єрі – отримав звання майстра спорту України з легкої атлетики.

Найщиріші вітання спортсменові та його тренеру – доценту кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заслуженому тренеру України Василеві Ліщуку із присвоєнням високого спортивного звання!

Нових спортивних перемог і звершень на славу Україні!

з 10 жовтня до 15 жовтня 2022 року в К-ПНУ запроваджують дистанційне навчання

Відповідно до наказу ректора К-ПНУ Сергія Копилова “Про тимчасову організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання”  №126-ОД від 10.10.2022 р., з огляду на безпекову ситуацію в країні та для забезпечення безпеки працівників і здобувачів вищої освіти університету з 10 жовтня до 15 жовтня 2022 року в К-ПНУ запроваджують дистанційне навчання для здобувачів денної та заочної форм здобуття вищої освіти.

Адміністрація університету нагадує, що в разі сигналу «Повітряна тривога» необхідно суворо дотримуватися правил слідування і перебування в захисних спорудах (укриттях).

Бережіть себе та Україну!

Гостьова лекція «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення»

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом запрошує всіх охочих на гостьову лекцію «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення» доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту освіти і права Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ) Зої Рябової.

Зустріч відбудеться з 13.00 до 14.30, 11 жовтня.

Доєднатися можна за покликанням  або долучитися до заходу у форматі офлайн у 208 аудиторії головного корпусу К-ПНУ.