День: 22.10.2022

Вітання ректорату та профспілкового комітету працівників університету до 104-ої річниці заснування Першого Українського Державного Університету

Шановні викладачі, працівники, студенти, випускники та друзі
Кам’янець-Подільського національного університету
імені Івана Огієнка!

Наш університет уже 104 роки є потужним освітнім, науковим і культурним центром Хмельниччини.

Тисячі випускників закладу вищої освіти стали майстрами педагогічної справи, журналістами, ученими, відомими своїми науковими здобутками як в Україні, так і за її межами. Чимало з них є кваліфікованими фахівцями багатьох освітніх, наукових і спортивних закладів, установ, відомими громадськими і політичними діячами, працюють у системі органів державного управління. Діяльність колективу університету гідно пошанована на міжнародному та національному рівнях.

У день відзначення 104-ої річниці заснування Першого Українського Державного Університету висловлюємо щиру подяку професорсько-викладацькому колективу за те, що в непростих умовах сьогодення ви продовжуєте ділитися своїми знаннями і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України!

Бажаємо студентам невичерпної енергії, успіхів і натхнення у втіленні сміливих планів. Будьте здорові, активні й талановиті в усьому!

Бережіть і примножуйте кращі традиції та надбання університету, бережіть Україну. Пам’ятайте: освіта є гарантом успішного майбутнього кожної нації.

Бажаємо колективу міцного здоров’я, незламного духу, миру і віри в успішне майбутнє!

Разом наближаймо Перемогу!

Vivat Academia! Vivant professores!

З повагою –
Сергій Копилов, ректор університету
Борис Коваленко, голова профкому працівників університету