Соціально-психологічна адаптація першокурсників в умовах сьогодення

Соціально-психологічна служба університету провела заходи з першокурсниками факультету фізичної культури, історичного факультету та здобувачами вищої освіти спеціальності Психологія на тему «Соціально-психологічна адаптація в умовах сьогодення».

Під час знайомства зі студентами обговорили питання:

– Який зараз емоційний стан у здобувачів вищої освіти?

– Якими ресурсами користуються і які можна додати?

– Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу?

– Як мотивувати себе в освітньому середовищі?

Акцентували увагу на тому, як розуміти, виражати та керувати власними емоціями. Провели анкетування щодо соціально-психологічної адаптації в системі міжособистісних стосунків у групі.

Значний вплив на успішність процесу соціально-психологічної адаптації має допомога та підтримка студентів-першокурсників зі сторони дорослих – кураторів, викладачів, психологів. Пам’ятаймо, в умовах сьогодення надзвичайно важливим є вміння співпрацювати з іншими, вести конструктивний діалог, підтримувати один одного!

Соціально-психологічна служба університету