Нові перспективи розвитку наукової діяльності в К-ПНУ: відбулася зустріч із представниками компанії «Наукові публікації»

К-ПНУ продовжує роботу щодо  підвищення публікаційної діяльності й рівня фаховості видань.

06 грудня відбулася зустріч ректора К-ПНУ, професора Сергія Копилова, проректора з наукової роботи, професора Світлани Миронової,  завідувача кафедри загальної та практичної психології, доктора психологічних наук,  професора Ліани Онуфрієвої із представниками компанії «Наукові публікації» щодо підписання меморандуму про співпрацю.

Компанія забезпечує публікацію у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus/ Web of Science, фахових виданнях України та індексацію з повним супроводом.

Збільшення публікаційної діяльності позитивно впливає на фінансові показники, підвищення рейтинговості, виділення бюджетних коштів та здобуття грантів.

Меморандум передбачає:

• надання партнерських пропозицій про актуальні й унікальні можливості у сфері наукометрії;
  • консультаційно-інформаційний супровід;
  • розвиток наукового потенціалу держави шляхом проведення наукових семінарів, конференцій;
  • організацію спільних наукових програм і курсів;
  • можливість відвідувати вебінари про наукометрію на партнерських засадах;
  • заснування спільних наукових проєктів, ресурсів, наукових центрів.

Співпраця К-ПНУ з компанією «Наукові публікації»  відкриває нові перспективи розвитку наукової діяльності в університеті, зокрема:

• збільшення публікаційної діяльності для підвищення рівня фінансування та просування в наукових рейтингах;
  • найвищий рівень цитування серед наукових установ України;
  • виконання норм законодавства щодо збільшення бюджетного фінансування;
  • підвищення позицій у міжнародних рейтингах ;
  • підтримка в здобутті грантів, для яких необхідна звітність щодо публікацій у міжнародних наукометричних базах даних;
  • міжнародне визнання та високий рівень співпраці з іноземними науковцями, фондами, організаціями й іншими науковими установами.

Сподіваємось на плідну співпрацю!