День: 21.12.2022

Студент Університету Огієнка Андрій Дейнека – володар Гран Прі на VII Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest – Дивоцвіт Карпат»

Вітаємо студента 3 курсу спеціальності 014.13 Музичне мистецтво Андрія Дейнеку (клас старшого викладача, кандидата педагогічних наук Тараса Пухальського), який здобув перемогу та став володарем Гран Прі в VII Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest – Дивоцвіт Карпат» (м. Яремче, 17 грудня 2022р.).

Бажаємо Андрію та його наставнику подальших здобутків і творчих злетів!

Кафедра музичного мистецтва

Круглий стіл на кафедрі загальної та практичної психології з обміну досвідом щодо впровадження освітньо-професійних програм

Підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері психології, здатних вирішувати психологічні завдання на основі професійних знань та уявлень, є важливим пріоритетом вищої освіти. Це здійснюється на основі освітньо-професійних програм, які забезпечують формування інтегральних, загальних, фахових компетентностей і програмних результатів навчання.
Читати далі

Студентка К-ПНУ Аліна Слободанюк отримала 2 місце на Міжнародному конкурсі талантів «Євро ЗИМА»

5-12 грудня проходив Міжнародний конкурс талантів  «Євро ЗИМА».

Серед більше ніж 800 учасників з 6 країн світу була студентка 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта Аліна  Слободанюк.

У номінації з вокалу Аліна отримала 2 місце та нагороджена Дипломом другої премії.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Кафедра початкової освіти