День: 07.12.2022

Благодійний концерт студентів К-ПНУ «Без пісень нема життя»

Кафедра музичного мистецтва К-ПНУ запрошує долучитися до благодійного концерту студентів класу вокалу старшого викладача кафедри музичного мистецтва Тараса Пухальського «БЕЗ ПІСЕНЬ НЕМА ЖИТТЯ», який відбудеться 8 грудня о 15:30 в концертній залі мистецького корпусу Університету Огієнка за адресою: вул. Степана Бандери (Гагаріна) 47.

Будемо раді всіх бачити! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Кафедра музичного мистецтва

Зустріч зі стейкголдерами: обговорення освітніх програм «Фізична реабілітація»

Обов’язковим елементом підготовки висококваліфікованих фахівців першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти є практична діяльність й закріплення набутих теоретичних знань.

Якісна підготовка освітніх професійних програм є одним із чинників успішного навчання та набуття професійних навичок. Забезпечення програмних компетентностей і досягнення програмних результатів навчання здобувачами вищої освіти стає можливим завдяки взаємодії науково-педагогічних працівників, професіоналів-практиків, роботодавців та випускників спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Читати далі