Обговорення освітньо-професійних програм із учителями-словесниками

Важливий аспект удосконалення освітньо-професійних програм – їх обговорення з учителями української мови і літератури. Цьогоріч свої пропозиції з покращення організації освітнього процесу висловили учителі української мови і літератури ліцеїв №16 і №8 Кам’янець-Подільської міської ради Лупійчук А.В., Яворницька І.Є., Кам’янець-Подільської спеціальної школи Бєлко О.М., приватного навчально-виховного комплексу «Антей» м. Кам’янця-Подільського Булатович М.К., Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Шинальська І.І., Кам’янець-Подільського ліцею Монастирська Р. І..

В обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова), завідувач кафедри української мови доктор філологічних наук, професор Людмила Марчук, гарант освітньо-професійної програми Середня освіта (Українська мова і література.), доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Анжеліка Попович, члени проєктних груп кандидат філологічних наук, доцент Наталія Ладиняк, кандидат філологічних наук, доцент Інна Беркещук. Слушні міркування стейкголдерів обговорили на розширеному засіданні кафедри української мови.

Кафедра української мови